V úterý 28. dubna se ve sportovní hale v Kobeřicích uskutečnil již 2. ročník volejbalového turnaje smíšených žákovských družstev, pořádaný pod záštitou Ligy sportu Hlučínska. Do turnaje se zapojilo celkem deset družstev z celého regionu, která během dne předváděla bojovné výkony, týmového ducha i radost ze hry.
Turnaj se odehrával ve dvou základních skupinách, po jejichž odehrání následovaly zápasy o konečné umístění. Naše družstvo bojovalo s velkým nasazením a i přes silnou konkurenci předvedlo řadu pěkných volejbalových momentů. Nakonec obsadilo 9. místo. Naši školu reprezentovali: Valerie Mrovcová, Dorota Pilot, Eliška Dudová, Julie Herichová, Vít Baránek, Vilém Thomitzek a Marek Černý. Všem děkuji za vzornou reprezentaci školy.
Vítězem letošního ročníku se stalo družstvo ZŠ Dolní Benešov, které si odvezlo putovní pohár.
Konečné pořadí turnaje: